“Integralność, Profesjonalizm, Innowacje” – motto firmy naszą misją.

SIRUBA • COMPANY

Firma Kaulin i marka Siruba

Firma powstała w 1965 roku pod nazwą Kaulin Manufacturing Co., Ltd. i przez cały czas opiera swoją działalność o rozwój i innowacje. Dzięki wysokim standardom zatrudnienia, gruntownym szkoleniom oraz udziałowi w międzynarodowej wymianie technologii, zajmujemy wiodące miejsce w klasie firm stawiających na prace badawcze i postęp. Kluczem do sukcesu jest dział „Badań i Rozwoju” maszyn szwalniczych, dzięki któremu nieustannie jesteśmy w stanie ulepszać nasze produkty oraz wznieść się ponad konkurencję. Stawiając na jakość, nasi pracownicy są nie tylko zdolni do zlokalizowania problemu, ale również do rozwiązania go od podstaw. Nasze zaangażowanie skupia się na opracowywaniu coraz lepszych produktów, które będą spełniać wszystkie wymagania naszych klientów.

Uznana marka

Uzyskanie „patentu” jest zarówno celem jak i kluczem w całym procesie badań i rozwoju. Zdobywanie go przez markę Siruba umożliwiło firmie umocnienie konkurencyjności na rynku międzynarodowym. Natomiast starannie zaprojektowane i opracowane parametry produktu i ich wygląd zdobyły pozycję Siruba na rynku globalnym. Obecnie Siruba produkuje 12 różnych linii maszyn do szycia, co przekłada się na aż 129 różnych modeli. Pomimo tak szerokiej gamy wzorów, Siruba wciąż skupia się na zrozumieniu rynku i potrzeb swoich klientów i stale doskonali wszystkie elementy swoich produktów.

Bezkompromisowe rozwiązania

Każda maszyna produkowana przez Siruba posiada swój własny numer identyfikacyjny, arkusz kontrolny i próbki szycia. Po przejściu badania poziomu hałasu, temperatury, poślizgu ściegu oraz jego regulacji, produkt jest w pełni gotowy do użycia przez klienta. Usługi posprzedażowe oferowane są na bazie numeru identyfikacyjnego danej maszyny, pełne zadowolenie klienta jest naszym przewodnim celem.

Różne lokalizacje, by lepiej obsłużyć klienta

Odkąd istnieje przemysł szwalniczy, istniejemy również my! Siruba perfekcyjnie rozciągnęła swoją sieć usług marketingowych, aktualnie rozłożoną w ponad 80 krajach na całym świecie. Siruba ma nadzieję na dalsze ujednolicenie obszaru sprzedaży i obsługi, by współdziałać z naszymi klientami jeszcze lepiej niż kiedykolwiek.

Wizja i plany

Solidna obsługa po sprzedażowa jest decydującym czynnikiem w konkurencji z europejskimi, amerykańskimi i japońskimi firmami. Wykorzystanie zaawansowanej technologii komputerowej, prowadzi do pełnej automatyzacji linii produkcyjnych i jeszcze wyższego wzorca jakości. Z duchem nowego wieku Siruba będzie się rozwijała, a ograniczeniem może stać się tylko nasza własna wyobraźnia.

ZACZNIJ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ

WYSTARCZY, ŻE SIĘ Z NAMI SKONTAKTUJESZ