W dniach 21 i 22 lutego odbyła się już IV Edycja SIRUBA COLLEGE

Jak w poprzedniej edycji SIRUBA College i tym razem kolejne szkolenie odbyło się w firmie IMPALL przy ul. Pojezierskiej 95A, w specjalnie przygotowanej sali seminaryjnej. Darmowe szkolenie po raz kolejny prowadził wykwalifikowany mechanik i przedstawiciel marki SIRUBA – Richard Gutierrez.

Jak w poprzednich edycjach, szkolenie zostało podzielone na dwa dni. Ze względu na obszerną wiedzę i tematy dotyczące maszyn, system dwudniowy najbardziej przypadł do gustu naszym uczestnikom. Tym bardziej, że wielu z  nich specjalnie przyjechało z różnych części Polski, by móc wziąć udział w szkoleniu IV edycji SIRUBA College.

Pierwszego dnia nasi kursanci omawiali maszyny drabinkowe. Temat bardzo obszerny, tym bardziej, że na szkoleniu były specjalistyczne podklasy do różnych operacji. Zostały omówione podstawowe regulacje i najczęstsze problemy wynikające z eksploatacji maszyn. W szczególności omówione zostały maszyny do podwijania, specjalistyczne maszyny płaskie i cylindryczne oraz automatyka stosowana w maszynach drabinkowych.

Stebnówki 1 i 2 igłowe to był temat na drugi dzień szkoleń. Kursanci mieli okazję zapoznać się z najważniejszymi parametrami i ustawieniami w specjalistycznych stebnówkach marki SIRUBA. Omówione zostały najpopularniejsze modele w swoich klasach. Stebnówki z funkcjami automatycznymi DL-7200-BM1-16, stebnówki z transportem igłowym serii DL7000, najnowsze stebnówki 2-igłowe serii DT8200 oraz stebnówki do ciężkiego szycia.

Tradycyjnie szkolenia zakończyły się rozdaniem dyplomów, a na kolejne szkolenia z cyklu SIRUBA College zapraszamy w następnym terminie. Zapisy i informacje o najnowszych darmowych szkoleniach znaleźć można na stronie www.akademiaimpall.pl.

IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba collegeIV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college IV edycja siruba college