I Edycja SIRUBA College – szkolenia dla mechaników maszyn szwalniczych.

W dniach 15-16 września 2016 w Strykowie odbyło się pierwsze szkolenie mechaników maszyn szwalniczych pod patronatem marki SIRUBA. Zainteresowanie szkoleniem przeszło nasze oczekiwania, zgłosiło się więcej osób i firm niż byliśmy w stanie zorganizować w grupach. Ostatecznie na SIRUBA College było prawie pięćdziesiąt osób. Mieliśmy nawet kursantów z Wielkiej Brytanii i Chorwacji.  Współorganizatorem szkolenia była firma Impall, której przedstawicielem na szkoleniu był Dariusz Pajszczyk, główny handlowiec od marki SIRUBA.

Uroczyste otwarcie szkolenia poprowadził dyrektor handlowy SIRUBY, pan Allan Kao , a samo szkolenie prowadził Pan Richard Gutierrez. Pierwszego dnia kursanci mieli okazję zapoznać się ze stebnówką DL7200-BM1-16, overlockiem serii 700QD oraz wstępnie poznać renderkę F007KD. Zainteresowanie i ilość pytań podczas szkolenia i pracy na maszynach potwierdziło nasze przekonanie o potrzebie organizowania takich spotkań dla osób zajmujących się na co dzień naprawą maszyn szwalniczych.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Po pierwszym dniu szkolenia odbyła się uroczysta kolacja na którą uczestnicy ubrali się przygotowane dla nich polówki SIRUBA College. Podczas wspólnych zabaw i konkursów można było wygrać atrakcyjne nagrody, ale przede wszystkim wszyscy mieli okazję do rozmów i nawiązywania nowych kontaktów branżowych.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Następnego dnia szkolenia nasi kursanci mieli okazje lepiej poznać renderkę F007KD, która była przedstawiona dzień wcześniej, by móc przejść do Autolapu D007S, który był gwoździem programu całego szkolenia. Szkolenie zakończyło się wręczeniem imiennych certyfikatów zakończenia SIRUBA College dla każdego z uczestników. Certyfikaty były osobiście wręczane kursantom przez Pana Alana Kao, wraz z pamiątkowym zdjęciem.

I niespodzianka na sam koniec, Pan Richard Gutierrez zrobił wśród uczestników losowanie bardzo wartościowej nagrody i tym optymistycznym akcentem pożegnał się z całą grupą SIRUBA College.

A my zapraszamy na kolejne edycje szkolenia marki SIRUBA, będziemy Państwa informować na bieżąco.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.