Kolejna III Edycja SIRUBA College już za nami. Zobacz fotorelację.

Maszyny marki SIRUBA zdobywają coraz większą popularność na polskim rynku i zobaczyć je można w wielu polskich przedsiębiorstwach branży odzieżowej i podobnych. Z tego też powodu rośnie także zapotrzebowanie na szkolenia z regulacji, konserwacji i naprawy maszyn tej marki. Zorganizowane przez nas w latach ubiegłych, poprzednie szkolenia z serii SIRUBA College cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy z tego zrobić szkolenia cykliczne. Ostatnie takie spotkanie miało miejsce 15 i 16 listopada 2017 w przygotowanej do tego celu nowej sali seminaryjnej w Łodzi na ul. Pojezierskiej 95A w siedzibie firmy IMPALL.

III Edycja SIRUBA College, była podzielona tematycznie na dwa dni szkoleń. Pierwszego dnia nasi kursanci skupili uwagę na autolapie i nowych elektronicznych ryglówkach. Mechanicy pokazywali jak regulować i ustawiać parametry oraz wyjaśniali jak poradzić sobie z najczęściej występującymi problemami podczas eksploatacji maszyn tego typu. Drugiego dnia omawiane były maszyny typu overlock, a dokładnie najnowsze modele marki SIRUBA: 747L, 747LD, 757KT, 747KS. Temat szeroki, ale mieliśmy okazję pokazać nowe rozwiązania zastosowane w nowych modelach, omówić ustawienia parametrów i najczęstsze problemy podczas pracy.

Kolejna III Edycja SIRUBA College zakończyła się tradycyjnie rozdaniem dyplomów po każdym szkoleniu. Sukces tych szkoleń widać po zaangażowaniu kursantów, ilości zadawanych pytań w trakcie i po szkoleniu, ale przede wszystkim po frekwencji uczestników. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy na kolejne edycje. Zapraszamy na stronę www.akademiaimpall.pl gdzie można śledzić szkolenia z branży i zapisać się na kolejne edycje SIRUBA College.

III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba CollegeIII edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College III edycja Siruba College